Cesta do Chorvatska

Každý, kdo cestuje do zahraničí, by si měl sjednat cestovní pojištění. Jedině plnohodnotné cestovní pojištění totiž poskytuje komplexní ochranu při pobytu v zahraničí.

Chorvatsko je poměrně bezpečná země, ale i zde dochází k častým krádežím, tak jako jinde. Je dobré si tedy dávat pozor na svá zavazadla a nosit především cennosti a doklady na bezpečném místě. Dalším opatřením je kvalitní cestovní pojištění, které vám poskytne komplexní ochranu při pobytu v zahraničí.

Český turista má v Chorvatsku v rámci EU nárok na nutnou a neodkladnou zdravotní péči za stejných podmínek jako občan Chorvatska, ale i přesto je dobré mít sjednané kvalitní komerční zdravotní pojištění z České republiky. Také je dobré mít sjednané pojištění na odpovědnost za škodu v případě poškození cizí věci, či dokonce zdraví, a pojištění ztráty zavazadel.

Číslo záchranné služby v Chorvatsku je 194, můžete ale použít i univerzální číslo 112. Linky jsou funkční 24 hodin denně po celý rok. 

Vyvarujte se stresujícím situacím a sjednejte si cestovní pojištění, aby vaše dovolená nebyla noční můrou, ale opravdovým odpočinkem.

Sjednejte si cestovní pojištění on-line >>

Dubrovnik

PVZP - ryze česká komerční pojišťovna.
Na trhu jsme přes 20 let.